Rowery dla każdego, taka idea przyświeca Centrum Testowemu TREK. Doskonale wyposażone w najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego nasze rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i po okolicznych miejscowościach.

Nasza rowerowa flota:
 

Slash 8 Gen 6 2024

29" - przód | 27,5" - tył

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Trek przedstawił nowy model Slash, który udowadnia, że rowery enduro typu high pivot, czyli z wysoką osią obrotu wahacza, są gotowe pędzić po ostrych zjazdach i potem frunąć pod górę, i tak okrążenie po okrążeniu. Najnowszy Slash wykorzystuje nową konstrukcję ramy, która czerpie z większego, masywniejszego Session, ale została przystosowana do żwawego kręcenia pedałami, dzięki czemu rozprawia się sprawnie ze skałami na zjazdach i chwyta każde krawędzi na kamieniach podczas podjazdów.

 

E-BIKE

Rail 7 Gen 3 - 29"

Rozmiary: S, M, L, XL

Rail 7 to elektryczny rower górski o dużym skoku, stworzony do ostrej jazdy. Wykorzystano w nim te same technologie, co w tradycyjnych rowerach z tej kategorii: usprawniono widelec, akumulator i inne elementy, a do tego dodano mocny napęd Bosch, dzięki któremu nie będziesz martwić się o dotarcie na szczyt.

 

Session 8 GX 2022 - 29"

Rozmiary: R1, R2, R3

Session 8 to rower zjazdowy z mocną ramą ze stopu aluminium i zawieszeniem o wysokim punkcie obrotu, dzięki czemu zwinnie, pewnie i szalenie szybko pokonuje nawet najostrzejsze trasy. Rozmiarówki Session oparte są na zasięgu ramy (Reach) a nie wysokości rury podsiodłowej, dzięki czemu można znaleźć najlepsze dla siebie dopasowanie.

 

Fuel EX 8 Gen 6 - 29"

Rozmiary: S, M, ML, L

Fuel EX 8 to idealnie dopracowany rower na szlaki dla rowerzystów wyszukujących ostrych zjazdów i potrzebujących maszyny, która żwawo popędzi w górę na powtórkę z rozrywki. Ma mocną ramę ze stopu aluminium. Widelec amortyzowany Fox Rhythm o 150 mm skoku z łatwością radzi sobie z kamieniami i korzeniami, a damper Fox Float zapewnia kontrolę. 

 

Slash 8 - 29"

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Slash 8 to maszyna do enduro, która pędzi na szybkich 29-calowych kołach i unosi się płynnie dzięki zawieszeniu RockShox, a za napęd odpowiada 12-biegowy napęd SRAM GX Eagle. Aluminiowa rama z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i mocne koła ze stopu aluminium czynią z tego roweru idealnie wszechstronną maszynę.

 

Remedy 8 - 27,5"

Rozmiary: M, ML

Remedy 8, to idealne połączenie osiągów roweru górskiego i ceny. Lekka rama z aluminium, osprzęt Shimano XT oraz wysokiej klasy zawieszenie RockShox sprawiają, że jest to idealny rower dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią iść na całość i dlatego potrzebują idealnego do zabawy roweru, którym będą śmigać po odlotowych szlakach.